Wycena nieruchomości i innego mienia
Analizy rynku, doradztwo

Jesteś na www.rostima.pl /

Rzeczoznawca majątkowy Szczecin

Właścicielem firmy jest Grzegorz Rosowski, absolwent Politechniki Szczecińskiej w Szczecinie, rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia nr 5441 nadane przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej), członek Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości Oddział w Szczecinie oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział w Szczecinie (SIMP). Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie.

Biuro świadczy usługi w sposób obiektywny i niezależny, przy zachowaniu szczególnej staranności wynikającej z charakteru wykonywanych czynności. Operaty szacunkowe sporządzane przez naszą kancelarię charakteryzują się wysoką jakością, rzetelnością oraz przejrzystością, wykonywane są terminowo z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych.

Firma od początku istnienia uważnie wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów, by służyć im coraz lepiej, móc wprowadzać nowe rozwiązania. Zadowolony Klient stanowi miarę jakości naszej pracy, a jego oceny są dla nas decydujące. Stabilna pozycja i profesjonalizm dają pełen obraz bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, niezawodność, kompleksowość wykonania wszystkich niezbędnych czynności, a co się z tym wiąże, rzetelną i szybką obsługę.

Szybki kontakt

ROSTIMA - Wycena Nieruchomości
Grzegorz Rosowski Upr. nr 5441
ul. Nowogardzka 20E
72-100 Goleniów
tel. +48 668 471 774

więcej informacji »